YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım
 • Ah be kuzen

  biradam
  Herkese merhaba. İtirafımda isimleri değiştirerek yazacağım. Benim adım burak kayseriden katılıyorum 187 boyunda atletik vücuda sahibim. Neyse beni boşverin şimdi. Benim bir kuzenim var adı tülay. Şu an yalovada üni okuyor ve son senesi. Ben çocukluğumdan beri tülaya hastayım. Çok ahım şahım bir güzelliği yok ama alımlı birisi. Çocukken istediğimi yaptırırdım tülaya. Tabi çocukluk oda pek anlamazdı zaten. Benden 1 2 yaş küçük. Vücuduna hastayım özellikle. Ne zaman onu görsem içimde kelebekler uçuşur. Burda olduğu zamanlarda ben tülaya oda bize gelir ziyaret amaçlı. Zaten aynı yerde oturuyoruz. Ben normalde çok el şakası yapan bir insanım. Bu huyuma dayanarakta ona amacımı belli etmeden el şakaları yapıyorum. El şakasıyla karışık elleyip sürtünüyorum. Her dokunuşumda beni benden alıyor. Tülayı çok istiyorum ama amacımı ona bir türlü belli edemiyorum. Sizden isteğim bana yardımcı olun. Onu rahatsız etmeden niyetimi nasıl belli ederim. Onunda karşılık vermesini nasıl sağlayabilirim? Şimdiden teşekkürler.
  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısın veya yeni hesap oluştur.
  yavuzcan

  banu94 senin mayan seksle yoğrulmuş zaten, 50 yaşında da olsan adamı kudurtursun biliyorum.

  banu94

  cidden yaa. erenlikte bunlar azıyor,benim kuzen benden 2 yaş büyüktü 15-16 yaşlarındaydım onlara tatil için gitmiştim her yalnız kaldığımızda beni sıkıştırırdı. işin kötüsü benim de hoşuma giderdi.

  Fiylozof

  O da esek degil anllamistir .Tek kelime beraber ve yanliz gezmeye gidelim mi bunu sorman bile yeter. Evvet derse dogru yoldasin hayir derse sen tacizci bibsapiksin :))

  Fiylozof

  O da esek degil anllamistir .Tek kelime beraber ve yanliz gezmeye gidelim mi bunu sorman bile yeter. Evvet derse dogru yoldasin hayir derse sen tacizci bibsapiksin :))