YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım
 • Berbatım

  keremaltan
  8 yıllık sırrımız ve bu konuyu benim ve Nerminin dışında bilen başka bir kişi yok. Böyle konuları kimseye anlatmam zaten ve anlatacak kimsem yok.16 yıllık evliyim. Eşimi hiç aldatmamıştım. Nermini tanıyıncaya kadar.8 sene önce evine aldığı bilgisayarı kurmak için saf bir şekilde evinden girdiğim anda nasıl olduğunu bile anlamadan dudaklarımızın, bedenlerimizin, ruhlarımızın çılgıncasına büyük bir uyumla kenetlenmesi ve onun 30 yaşında bekaretini bozmamı takip eden 8 yıllık beraberliğimiz oldu.

  Eşim her ne kadar ara sıra sezse de 8 yıl sürdü Nerminle ilişkimiz.Ten uyumumuydu neydi bilmiyorum, hayatta ondan başka kadın tanımam.Çılgındı,sınırsızdı. Saygılı,istekli,sevgi dolu,özgüveni yüksek,fedakar,seksi seven ve çok seksi,hijyenikti,heryeri mis gibi kokardı.Ayin haline dönüşen,saatlerce süren sevişmelerimiz.İnanılmaz bir 8 yıl yaşadık.Sonunda talibi çıktı,benim evlenme imkanım yok çünkü evliyim.Her zaman olduğu gibi yine inanılmaz çılgın ve sınırsız, tüm deliklerin kullanıldığı,manyakça bir sevişmemizden sonra banyoda beraber yıkanırken talibi çıktığını,birisinin kendisi ile evlenmek için görüşmek istediğini,hayatın bundan sonrasını tek başına geçirmenin zor olduğunu,en azından yanında sürekli bir hayat arkadaşı istediğini ve şansını denemek için müsaademi istediğini söyledi.

  Sarsıldım... Haklıydı..Benim kendisini bırakmamamı söyledi ama kıskanç adamım,dayanamam başkası ile olduğunu bilerek beraber olmak,paylaşmak istemem,paylaşamam onu.Evlenmeliydi tabiiki,hakkıydı.Yaşı geçiyordu çünkü.Kalbim,beynim ağrıya ağrıya,gözümden süzülen yaşlarla dudaklarına küçücük bir öpücük kondurup,helalleşip çıktım evinden geçen hafta.Asla arama demiştim ve hiç aramadı,bende aramadım.İçim kıyılıyor,offf,ne yapar,ne eder, mutlumudur, ne olacak bilmiyorum.İçim yanıyor.

  Nermin çok sevmiştim seni ve hala seviyorum çılgınlar gibi ama karımı ve 3 çocuğumu bırakamazdım bunca yıldan ve bu yaştan sonra.Sadece kendi mutluluğum için onların hayatını kurban edemezdim.Aklımdan hiç çıkmıyorsun Nerminim.sana mutluluklar diliyorum canım.
  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısın veya yeni hesap oluştur.
  Yargic_27

  Meraba ben gaziantep'te ikamet ediyorum burdan olgun bir bayanla tanışmak istiyorum evli yada bekar fark etmez yaşınında bir önemi yok benimle istediginiz her şeyi konuşabilirsiniz 0546 267 67 58

  yavuzcan

  keremaltan güzel anlatmışsın, tebrik ederim.
  Yalnız şunu söyliyeyim, bence onunla asla ayrılamıyacaksınız.
  Evet o eşini bırakmıyacak, sen de.. Ama her zaman iletişim halinde olup, seyrek de olsa bir araya geleceksiniz ve eski günleri anacaksınız bence.

  Taylanduman

  Acıksözlü, dobra ve seffaf olacağım. Kabul edelim ki cogumuzun icindeki, Farklılık, değişim veya yasaklardaki saklı cazibeye dokunabilme, tadabilme ve dayanılmaz hafifliğini duyumsama dürtüsünü görmezden gelemeyiz. Fakat bunun için doğru insanı bulabilmek zor olsada, imkansız oldugunu da kesinlikle düşünmüyorum. Gereksiz ve anlamsız özel şartlar arayan biri değilim ama ne istediğini bilen, güvenilir, mantıklı ve gerçekci bir ERKEGiM. Maalesef toplum olarak BAYANLARA adil davranmiyoruz. Erkekler olarak cinsel arayislarımız normal görülürken, BAYANA sıra gelince "Namus" Kavramı yüklenmiş, değişiklik ve heyecan arayışları; hep baskılanmış engellenmiş ve ayıplanmıştır.İşte bu acı gerçekten ve haksızlıktan yola cıkarak tüm KENDiNi BiLEN BAYANLARA SESLENiYORUM: yanlızlık mı çekenler, yeni bir yüz, yeni bir nefes arayanlar, sorunsuz bir şekilde güven içinde tadımlık bir kaçamak hayalini kuranlar, eminim en az sende benim kadar Güvenmek ve bu heyecanı yaşamak istiyorsundur. O5O52472O53 gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

  keremaltan

  Bir acayip durum ama,yukarıda yazdığım ve noktaladığım zannettiğim hikayenin yine ilginç bir sayfası açıldı.Ben kızıp,ayrıldığım zaman kendisine dönmem için paylaşımlarda bulunurdu Nermin.Ve geçen hafta seri şekilde yine öyle paylaşımlarda bulundu.Ara diye mesaj attım,aradı.Cumartesi günü söz kesileceğini söyledi ve son kez beraber olalım dedi.Cuma günü akşam gittim evine ve yine çılgınlar gibi,son kez olduğunu birbirimizin yüzüne haykıra haykıra seviştik ve ayrıldım evinden.

  keremaltan

  Sayın Deli,evet Nermin de ben de doğru olanı yaptık.Olması gereken zaten buydu.Hayatının sonuna kadar benimle o halde devam etmesi,onun adına haksızlık olurdu.Yıllar içinde defalarca söyledi;sevgili olarak devam edelim mi ya da kısmetim çıkarsa gideyim mi diye ve ben her sorduğunda uygun kısmetin çıkarsa git-gitmelisin dedim,kısmeti çıktı ve gitti.Kişinin uygunluğunu bile ben o kişiyi araştırıp,onayladıktan sonra kabul etti teklifi ve hayatın bundan sonrasında bir daha asla görüşmemek üzere (eşinden ayrılmadığı sürece) sorunsuzca çıktık birbirimizin hayatından.Onca yıldan sonra gelişigüzel tek başına salamazdım onu kaderine.Benim için çok ama çok zor ve acıtıcı olsa da eminim ki;ben de doğru olanı yaptım.Aslında hiç yaşanmaması gereken birşeydi belki de.Ama giden gitti,hatırladıkça gülümseten hatıralarımız ve bir daha asla böyle birşey yaşamamamın acı tecrübesi yanıma kar kaldı.

  Deli

  Nermin hanım doğru olanı yapmış bence