YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım
 • Bitmeyen Yol Yapmışlar...

  Scorpion
  Merhaba ;
  Mesleğim Gereği sık seyahat ederim. Türkiye' yi sayısız defa il il gezmişimdir. İstanbul'dan Antalya'ya gitmek üzere yola çıktım. Sabahın ilk ışıkları ile ya da gece yolculuğunu tercih ederim. Hem trafikten dolayı hemde daha rahat bir yolculuk için. Konforlu bir binek araç ile Adapazarı istikametine ilerlerken önümde bir kamyon ani bir şekilde durdu. Az kalsın zincirleme kaza olacaktı. Normal olarak heyecandan zor anlar yaşadım. En yakın dinlenme tesisine bir kaç dakika mesafedeydim. Girdim biraz sakinleştikten sonra kahvaltı yaptım. Bu esnada hemen arka masamda oturanların sohbetine kulak verdim. Biri orta yaş diyebileceğim 40'lı yaşlar diğeri ise 25-30 civarı yaşlarda iki bayan. Konu orta yaşlarda olan bayanın kocası, hanım efendiyi kendi yatağında iş üstünde basmış olması. İnanılmaz bir heyecan ve hararetle en ince detayına kadar 25-30 yaşlarındaki bayana anlatıyor. Öyle ki... - Hayır tam da ağzım da iken odaya girmese ses duyardım ben :) Hiç bir şey duymadım.Yüzü hala aklımdan çıkmıyor vs..
  40'lı yaşlarda olan bayana Sema diyelim. Diğerine Ayşe.
  Ayşe'de abla vallahi heyecandan şurada boşalacağım. Sen nasıl kurtulabildin diye soruyor :) Sema'da vallahi bilmiyorum. Adam dona kaldı odanın ortasında. Evden nasıl çıktığımı bilmiyorum. İç çamaşırımı bile alamadım. Sadece arabanın anahtarını almışım demez mi ? Gayri ihtiyari olarak arkamı dönüp baktım. Gerçekten bakımlı ve güzel iki bayan.
  Ne yalan söyleyeyim. Ben bile heyecanlanmıştım :)
  Neyse, Ben son yudum çayımı içip. Kalktım. Aracıma bindim ve inanın kendi kendime gülerek yoluma devam ettim. Adapazarı'nı çıktıktan baya bir sonra öğle saatlerine doğru Bilecik yolundayım. Bir jip normalin çok çok üzerinde bir hızla yanımdan geçti. Arabada yalnız olduğum için bağıra bağıra şarkı söylüyor kuduruyordum :) Arabayı görünce OOooohhhaaaa demekten kendimi hiç almadım :) 3-5 Dk. sonra arabayı ve dıarıda duran iki bayanı görünce. Yavaşladım. Dinlenme tesisindeki Sema ve Ayşe hanımlar :) Durdum. Geçmiş olsun dedim. Yardımcı olup olmayacağımı sordular. Nesi olduğunu bilmiyorsunuzdur eminim dedim. Ayşe; - Eve bilmiyoruz. Giderken birden bire sarsıldı ve durdu dedi.
  O sürat ile giderken nasıl durabildi dedim. Sema hanım güldü. Sizin yanınızdan geçtik galiba dedi. Mecburen aynı istikametteyiz dedim. Aaa siz de mi Antalya'ya gidiyorsunuz dedi :) Tutturdu tabi ama. Bilecikten birçok yere dağılan bir kara yolunda geçtiğiniz aracın Antalya'ya gittiğini bilmeniz imkansız :) Neyse uzatmayalım evet dedim. Bir kaç dakika aracı kontrol ettim. Araç canavar gibi hiç bir sorunu yok. Sadece benzini bitmiş :) Kısacası bayanlara otobüs bileti alabileceklerini. Kendilerini Bilecik otogarına bırakabileceğimi söyledim. Ben dinlenme tesisinde iken arkamı döndüğümde Sema değil de Ayşe hanımı görmüştüm. Yani Ayşe benim kendisini dinlenme tesisinde gördüğünü biliyordur diye. Ben bırakayım teklifini yapmadım (biraz saf-salaklık vardır bende). Sema hanım - Ay şimdi otogar otobüs felan üff çok sıkıcı dedi. Ben de bunu üzerine isterseniz benimle gelebilirsiniz dedim.
  Arkadaşlar... Ben böyle bir yolculuk yapmadım. Hikayeyi baştan sona beki 3-4 defa dinledim. Bu arada benim gözüm Ayşe de. yanıma oturdu kendisi. Sema susmak bilmiyor. Ruh halinden isterik durumunun derin sebeplerine kadar her türlü detaya beraber çocukluğuna da istemesem de indik :( Sema hanımda kırmızı bir askılı badi, altında tayt lacivert kısa paçalı. Ayşe de dar bir jean ve üzerinde beyaz askılı badi. Ayşe ortalama 1.70-1.75 boylarında 50-55 kilo, Sema hanım hafif balık etli, 1.70 boylarında 55-60 kilo civarı. Ayşe dahi o kadar sıkıldı ki.. Ben neredeyse arabayı kendilerine verip otobüsle gidecektim. Ayşe ile bir türlü sürekliliği olan bir sohbete giremiyordum :( Neyse. Sürekli çiş molası, yemek molası, ayaklarım şişti molası derken ben iyice kuruldum. En sonunda Burdur civarında bir yerde durduk. 9,5 saatte gittiğim Antalya'ya 12 saat olmuştu daha varamamıştık. Çay içiyorduk. ben dayanamadım Ayşe ile sohbete başladım. Ayşenin ben aracı kullanırken dikkatli bakışlarını defalarca yakalamıştım. Biz sohbet ederken. Sema hanım nasıl oldu bilmiyorum. Siz yoruldunuz biraz ben kullanayım isterseniz dedi. Olur ama aracınızı kullandığınız gibi değil lütfen dedim. hayır çok sinirliydim. Şimdi rahatladım dedi. Neyse tereddüt ederek de olsa. Tamam dedim. Yola çıkarken arka koltuğa yöneldim. Yorulmuştum (beynim). Ayşe de arkaya geldi. Gelde dinlen :)
  Kadın direksiyon geçti hala aynı konuları baştan anlatıyor...
  Ne yalan söyliyim. Hepi topu 1,5 - 2 saatlik yol kalmıştı. Benim artık içim geçmiş. Kafam Ayşe'nin üzerine düşmüş. Ama dipten Sema hanımın sesi devam ediyor ( hayır anlamıyorum neden böyleyim ben vıdı vıdı vıdı). Aracın sürücü koltuğunun arkasındaki koltukta kafamı sol tarafa düşürmüş(Ayşe'nin omzuna) şekilde uyuyorum. Önümde bir hareketlilik hissettim. Yuvarlak bir şey baskı yapıyor sürekli. Güneş öyle bir vuruyor ki arabanın içine. Gözümü araladım ne oluyor diye. Ayşenin kafası kucağımda. Ama öyle bir yerde ki... Ağzı neredeyse oramda. bende kaykılmışım yatıyorum. Aman Alah'ım nabız oldu 1200 rpm :) kıpırdayamıyorum. Ayşe çok kısa bir süre sonra kafasını çeviri gibi yaparak kıpırdadı. Vallahi bende uyarıldım yani. Oldu mu size 4 kişilik çadır :( Hissetmiş olmalı. Hissetmemesi imkansız. Kadın sürekli sağa sola kıpırdamaya başlamaz mı ? Deliricem. Uyanık olduğunu anladım. Bende hafiften kıpırdandım. Daha da fena hissedeceği bir poziyona geldim.İyice oturur pozisyona geldim. Böylece tam suratının ortasında hissediyor olacaktı. Tahmin ettiğim gibi de oldu. Kotun üzerinden ağzına almaya başladı. Elleri de devreye girince, olay bir anda şenlikli bir hal aldı. Sema hanım bir ara yahu ben kime anlatıyorum, uyudunuz mu diye birden arkasına dönmez mi ? Gözlerimi kapadım direk:) Oh valla Ayşe hanım diyerek bağırdı. İçimden önüne bak be kadın gireceğiz bir yere diyorum. Bir yandan Ayşe aşağıda rahat durmuyor. Hayatımın en uzun yolculuğu idi. 14 saatte Antalya'ya gittik.

  İşin ilginç yanı. Bu iki bayan nereye gideceklerini bilmeden yola çıktıkları için aynı oteli 3 gün paylaşmak durumunda kaldım. Evet ikisi ile de yattım. aynı anda ve ayrı ayrı. Hiç pişman değilim özellikle Sema hanım için. Yemin ederim sevişirken de çenesi çok düşüktü.

  Affedin beni içimde kalamazdı bu anı...
  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısın veya yeni hesap oluştur.