YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım

Burçlara göre seks uyumu

Bayanalem tarafından 6 Mart 2016 tarihinde # Astroloji Bilgiler kategorisinde paylaşıldı.
 • Burçlara göre seks uyumu
 • Partneriniz yatakta nelerden hoşlanır? İdeal partneriniz hangi burçtan olmalı? İşte burçlara göre seks rehberiniz...


  Koç

  Sekste iddialı burçlardan birisi olan koçlar, yatakta agresiftir. Kaçandan ziyade kovalayan taraf olmaktan keyif alırlar. Duygusal oyunlardan hoşlanmaz, zevk alındığını görmek isterler. Saçlarıyla oynanmasını ve başının okşanmasını çok severler.

  İdeal partner: Aslan, Terazi, İkizler ve Akrep


  Boğa

  Cinsel hazdan ziyade duygusal hazdan keyif alırlar. Kokular, sesler, dokunuşlar onlar için ereksiyon kadar önemlidir. Enerji harcamayı sevmezler, bu yüzden karşı tarafa daha çok iş düşüyor.

  İdeal partner: Akrep, Yengeç, Başak ve Oğlak


  İkizler

  Cinsellik söz konusu olunca çok rahat ve kaygısızdır, beklenmedik yerlerde sevişmekten ya da seksi konuşmalar yapmaktan çekinmezler. Flirt etmek için mükemmel olan ikizler burçları seksi ve akıllı bir partnerdir. Seksi bir eğlence olarak görür, yeni şeyler denemek isterler.

  İdeal partner: Koç, İkizler, Yay ve Kova


  Yengeç

  Sekse yaklaşımları yaratıcı ve şehvetli ancak onları baştan çıkarmak için biraz çaba harcamalısınız. Sezgileri kuvvetli olan yengeçler partnerlerinin ne istediğini hissederler. Yengeç için seks aşk ve şehvet dolu bir yakınlaşma.

  İdeal partner: Boğa, Aslan, Oğlak ve Balık


  Aslan

  İstikrarlı ve güçlü bir cinsel dürtüye sahip olan aslanlar partner bulmak için yeterli cazibe ve kimyaya sahiptir. Aslanlar tutkulu ve dikkatli birer aşıktır ancak yeteneklerinin onaylanmasını isterler. Baştan çıkarılmayı ve ön sevişmeyi severler, sırtları en duyarlı erojen bölgelerinden biridir.

  İdeal partner: Akrep, Koç, Yay ve Aslan


  Başak

  Başaklar masum görüntülerinin altında oldukça enerjik ve şehvetli olabilirler. Ön sevişme sırasında her türlü dokunuşu severler, öpücükler ya da masajlar uyarılmalarını doruğa çıkarır. İlgili, iyi tasarlanmış ve dürüst sevişmelerden hoşlanırlar.

  İdeal partner: Boğa, Terazi, Balık ve Oğlak


  Terazi

  Mükemmel zevk ve hassasiyetleriyle teraziler en ince burçlardan bir tanesidir. Terazi için iy bir seks, mental uyarılma ve sözlü bir ön sevişme içeriyor. Bir terazinin ilgilisini onunla flört ederek çekebilirsiniz. Seks sırasında iç çamaşırları ve müzik gibi ayrıntılar ilgilerini çeker.

  İdeal partner: Koç, İkizler, Aslan ve Yay


  Akrep

  Seks burcu olarak bilinen akreplerin hareketli bir seks yaşamı vardır. Heyecanlı oyunları, özellikle güç ve kontrol içeren dramaları seks yaşamlarında isterler. Güçlü bir cinsel dürtü ve güçlü duygularla kendi içlerinde bile arzularıyla mücadele verirler.

  İdeal partner: Boğa, Aslan, Akrep ve Balık


  Yay

  Sürekli bir arayış ve keşif peşinde oldukları bilinen yaylar, yatakta baştan çıkarıcı, şevkatli ve dikkatlidir. Ancak çok çabuk sıkılacakları için spontane yenilikler isterler. Bekar yaylar, çok flörtöz ve çapkındır. Partnerleri varken de maceracı ve yeniliklere açık karakterlerini sürdürürler.

  İdeal partner: Aslan, Koç, İkizler ve Kova


  Oğlak

  Akrepler gibi oğlaklar da cinsellikle özdeşleşmiştir. Ancak cinselliğin yanında oldukça hassastırlar. Oğlakların güçlü libidosunu uyandırmak için çok fazla çaba harcamaya ihtiyacınız yok. Bacakları ve dizleri en duyarlı noktalarıdır. İlgilenilmekten ve kışkırtılmaktan hoşlanırlar.

  İdeal partner: Yengeç, Boğa, Oğlak, Başak


  Kova

  Entelektüel ve idealist kova burçları yatakta oldukça alışılmadık bir kişiliğe sahiptir. Baştan çıkarılmayı severler ancak gücü asla ellerinden bırakmazlar. Söz konusu seks olunca, alenen göstermeler de, partnerleriyle mental uyumu yakaladıklarında oldukça tutkulu ve yaratıcılar.

  İdeal partner: İkizler, Kova, Yay ve Başak


  Balık

  Balıklar her türlü insanla anlaşabilirler ve insaları kendilerine çekmek için agresif olmalarına gerek yoktur. Yatakta romantik, şehvetli ve oyunbaz olan balıklar yaratıcı tekniklerden de hoşlanırlar. Hayal güçleri bir kere ateşlenince kendilerinin zevk almasından çok partnerlerinin zevk almasına odaklanırlar.

  İdeal partner: Akrep, Yengeç, Başak ve Terazi

   0
  kişi beğendi

   1
  yorum

   1.411
  görüntüleme

  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısınız.
  YORUMLAR
  SentinuS34

  Yengeç

  Sekse yaklaşımları yaratıcı ve şehvetli ancak onları baştan çıkarmak için biraz çaba harcamalısınız. Sezgileri kuvvetli olan yengeçler partnerlerinin ne istediğini hissederler. Yengeç için seks aşk ve şehvet dolu bir yakınlaşma.
  nerdesini : ) Boğa, Aslan, Oğlak ve Balık

  Reklamlar
  Bu alana reklam ver
  Aldatan kadınların itirafları
  İlginizi çekebilir mi ?
  Tümünü gör
  Doğduğunuz aya göre kişiliğiniz

  Hangi ayda doğduğunuz astrolojik olarak kişiliğinizin ana hatlarını etkiliy...

  Burçlar ve hastalıklar

  Yapılan araştırmalar sonucu hastalıklar ile burçlar arasında ilişki...

  Burçların şeytani yanı

  Burçların iyi özellikleri kadar bizi olumsuz etkileyen enerjile...

  Burçların genel nitelikleri

  Burçlar ayrıca "nitelikler" denilen gruplara ayrılır. bu gruplar "&o...

  Burcunuza en uygun eş adayı

  Kendi burcunuza göre eş adayınızı hangi burçtan seçmelis...

  Burçlar ve evlilik

  Bazı burçlar evlilik ve yuva kurmaya daha yatkındır. işte her burcun...

  Hangi burç kadın, erkeklerden ne bekler

  Her burcun farklı özellikleri olduğu gibi, her burç kadınının d...