YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım

Erkeklere söylenmemesi gereken sözler

Bayanalem tarafından 6 Şubat 2016 tarihinde # Erkekler kategorisinde paylaşıldı.
 • Erkeklere söylenmemesi gereken sözler
 • Bilirsin, en zararlı kelimeler üzeri şekerlerle kaplanmış gibi, tatlı mı tatlı, inceden laf gönderen ve fazlasıyla can yakan cümlelerdir. Ve biz kızlar söz konusu tatlı tatlı laf sokmak olduğunda çok ama çok başarılıyız;) Ancak bazen bu dozu kaçırmamak ve bizim yakışıklıları da üzmemek gerek değil mi? İşte o zamanlarda yine iş başa düşüyor ve kelimelerimizi biraz daha kontrollü kullanmamız gerekiyor.


  Unutma, erkek arkadaşın ne kadar umursamaz gibi görünse de senin ağzından çıkan her kelime onun hafızasında derin yerlere ulaşıyor. O yüzden söylediklerine zaman zaman dikkat etmende fayda var ;)


  İşte erkeklerin asla duymak istemediği o sözler….


  Sen şimdiye kadar tanıştığım en iyi erkeksin

  İlk bakıldığında hiç de kötü bir söz gibi durmuyor, aksine baya iltifat ediyor gibiyiz değil mi? Ama ne yazık ki erkekler bu sözden nefret ediyor. Evet, herkes hayatı boyunca kız arkadaşının en iyisi olmak ister ama hiçbir erkek senin eski sevgilini dinlemek istemez değil mi? Bu cümleyi kurarak da aslına bakarsan eski sevgilini ona hatırlatıyor ve seni kıskanmasına neden oluyorsun. Kıskanılmak güzel bir şey evet, ama bu konuda değil ;)


  Asla babam gibi olamazsın

  Baban harika bir insan olabilir ama zaten o baban olmak istemiyor! ;) Baban senin için bu dünyadaki en değerli erkek olabilir, hatta bir rol model olabilir ama her konuda onu babanla kıyaslamaktan vazgeçmelisin. İzin ver erkek arkadaşın baban gibi değil, kendi gibi davransın. Emin ol onu “kendisi gibi” olduğu zaman daha çok seveceksin.


  Ben eskiden çok rahat bir kızdım

  Eğer bu cümleyi erkek arkadaşına kurarsan, ayrılık çanları sizin için yavaştan çalmaya başlamış demektir. Sen bu sözleri erkek arkadaşına sadece kıskandırmak ya da laf olsun diye bile söylesen, bu onda ister istemez bir güvensizlik yaratacak. Senin olgun bir kız olmadığını ve her an bir başkasına aşık olabileceğini düşünecek. Bu da ilişkiniz için hiç iyi olmaz değil mi?


  Bunu asla başaramazsın

  Söz konusu her ne olursa olsun, erkekler biz kızlara göre daha büyük egolara sahipler. Sen ona herhangi bir konu hakkında başaramayacağını ya da yapamayacağını söylersen, ilişkinizin sarsılmasına neden olabilirsin. “Başaramazsın” demek yerine, onu motive edecek cümleler kullanarak, kendine bir kez daha aşık etmen daha kolay olacak;)


  Kötü sözler içeren cümleler…

  Küfür etmek mi? Asla! Erkekler küfür eden kızlardan hiç ama hiç hoşlanmıyor benden söylemesi. Öfkeli anında belki ister istemez kötü sözler ağzından çıkıyor olabilir ama bunu alışkanlık haline getirmen, sürekli kullanman seni kendinden soğutacaktır. Unutma, kibarlık her zaman kazanır;)

   0
  kişi beğendi

   1
  yorum

   1.970
  görüntüleme

  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısınız.
  YORUMLAR
  Taylanduman

  Acıksözlü, dobra ve seffaf olacağım. Kabul edelim ki cogumuzun icindeki, Farklılık, değişim veya yasaklardaki saklı cazibeye dokunabilme, tadabilme ve dayanılmaz hafifliğini duyumsama dürtüsünü görmezden gelemeyiz. Fakat bunun için doğru insanı bulabilmek zor olsada, imkansız oldugunu da kesinlikle düşünmüyorum. Gereksiz ve anlamsız özel şartlar arayan biri değilim ama ne istediğini bilen, güvenilir, mantıklı ve gerçekci bir ERKEGiM. Maalesef toplum olarak BAYANLARA adil davranmiyoruz. Erkekler olarak cinsel arayislarımız normal görülürken, BAYANA sıra gelince "Namus" Kavramı yüklenmiş, değişiklik ve heyecan arayışları; hep baskılanmış engellenmiş ve ayıplanmıştır.İşte bu acı gerçekten ve haksızlıktan yola cıkarak tüm KENDiNi BiLEN BAYANLARA SESLENiYORUM: Yaşı, medeni durumu, türbanlı yada açık.. Vs gibi anlamsız şartlar içinde değilim. yanlızlık çekenler, yeni bir yüz, yeni bir nefes arayanlar, sorunsuz bir şekilde güven içinde tadımlık bir kaçamak hayalini kuranlar, eminim en az sende benim kadar Güvenmek ve bu heyecanı iliklerine kadar yaşamak istiyorsundur. O5O52472O53 gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

  Reklamlar
  Aldatan kadınların itirafları
  İlginizi çekebilir mi ?
  Tümünü gör
  Erkeklerin pek umursamadığı detaylar

  Sevgilin olduğunda bu yakışıklının senin hakkında ne düşündü...

  Erkeklerin hoşlanmadığı 15 kadın tipi

  Bazı kadınlar erkeklerin tahammül dahi edemeyeceği türden. biz ka...

  Erkeklerin hoşuna giden 6 bakım önerisi

  Bayanlar erkeklerin dikkatini çekmek ve beğenisini kazanmak adına pe...

  Erkekler cinsel ilişkiden neden soğur?

  Cinsellik, erkekler için kendini kanıtlamanın en iyi yolu olarak g&o...

  Işkolik erkekle nasıl başa çıkılır?..

  Işkoliklik hayat şartlarının biraz daha zorlaşmaya başladığı günü...

  Erkekler yatakta nasıl bir ilgi bekler?

  Kadınlar sevişme sırasında aktif olmayı ayıp saydıklarından ya da bunu tama...

  Erkekler öpüşürken ne düşünür?

  Cosmopolitan'ın ilişki ve seks editörü frank kobola, bir erkek ol...