YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım

Evcil hayvanlar için sihirli bir dokunuş!

Bayanalem tarafından 19 Kasım 2016 tarihinde # Günün Konusu kategorisinde paylaşıldı.
 • Evcil hayvanlar için sihirli bir dokunuş!
 • Bugün sizler ile evcil hayvanlar için bulunmaz bir platformu tanıyacağız. Konumuzun sonunda sizler için de bir sorumuz olacaktır. Sanal dünyanın vazgeçilmezlerinden biride sosyal yapıya sahip sitelerdir. Örneğin Facebook, Twitter, İnstagram vs vs. İnsanlar adına keyifli dakikalar sunan bu sitelerde zaman geçirmek çok güzel.


  Ancak petcim.com aynı şeyi hayvanlar içinde düşünmüş.


  Evet biraz garip gelebilir belki, ancak bu web uygulama gerçekten çok hoşumuza giden ve derinliklerine inmek istediğimiz bir tarzdan. Evcil hayvanlar için hemen hemen her şeyi paylaşabileceğiniz bu platform da, aynı insanların sosyal mecralarda profilleri gibi her hayvan türü ve ırkı için tek tek profiller oluşturulmuş.


  Bunun sebebi olarak, araştırmalar sonucunda en çok hayvan ölümlerinin "bilinçsiz beslenme" den kaynaklı olduğuna dikkat çekiyorlar. İnsanların çoğu ne yazık ki besledikleri hayvan türleri hakkında ve beslenme biçimleri hakkında, hatta yedirdikleri mamalar hakkında bile hiç bir bilgi sahibi değiller. Buda hayvanlar için zamanla yetersizliklere ve ölüme sebep oluyor. amaç oluşturulan her hayvanın profilinde, o hayvana ait beslenme bilgileri ve besleyenlerin sorularını yanıtlamak, besleyicileri bilgilendirerek "yanlış bilinçlenme" veya "bilgisizlik" yüzünden hayvan ölümlerini azaltmak.


  Artık Facebook’da bir sanatçının profiline girip takip et veya beğen yapabildiğiniz gibi, beslediğiniz hayvanın profiline girip takip edebilecek ve onun adına profil duvarında siz paylaşımlar yapabilir veya sorular sorabileceksiniz.


  Sitenin diğer bölümleri de oldukça hayvan severlerin dikkatlerini çekecektir. Örneğin Hayvan ilanları bölümünde bir çok insan evcil hayvanları için yeni yuvalar arıyor. Birçok hayvan türünde sahiplendirme ilanları yayınlıyor. Her gün sokağa atılan veya sokaklarda telef olan hayvanları göz önüne alacak olursak, bir çok hayvanın yeni sahiplerine kavuşması için yer ve imkan sağlamak güzel bir şey.


  Hayvanlar ile ilgili forumlar bölümünde ise, her hayvanın kendine özel profili (forumu) var. Bu profillerden kendi beslediğiniz veya ilgi duyduğunuz hayvanı takip etmeye başlıyorsunuz. Sonrasında bu hayvanın profilinde “Yeni Konu Aç” butonu ile sorular sorabilir, bilgiler verebilir veya soru sormuş insanlara yanıt verebilirsiniz.


  Ayrıca petcim.com’dan aldığımız bilgilere göre,  çok yakında açılacak olan “Market” bölümü ile evcil hayvan besleyenlerin ürün ihtiyaçlarını da uygun fiyatlar ile karşılayacağını biliyoruz.


  Böylelikle, site geneline bir bakış attığımızda hayvanlar adına bilgiler, yeni hayvan sahibi olmak isteyenler için ilanlar ve hayvan besleyenler içinde market bölümü ile temel ihtiyaçlarına yanıt veren bir site.


  Kısacası hayvanlar adına her şeyi bulabileceğiniz bu siteyi tanımış ve tanıtmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.


  Sizde hayvanlar adına bilgiler edinmek veya hayvanların profillerinde kendi bilgilerinizi paylaşmak için, aşağıdaki adresi ziyaret edin.


  www.petcim.com


  Konumuz : 


  Hangi evcil hayvanı beslediniz ve besleme sürecinde veya öncesinde o hayvan hakkında ve diyeti konusunda hiç araştırma yaptınız mı ? Eğer bir hayvanınız öldüyse, beslediğiniz hayvanı hangi sebepten dolayı kaybettiniz. Kısacası sizin hayvan besleme konusunda hikayenizi merak ediyoruz.

   1
  kişi beğendi

   1
  yorum

   833
  görüntüleme

  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısınız.
  YORUMLAR
  Deli

  En son kanaryam vardı ama oldu:((((( artık beslemiyorum

  Reklamlar
  Aldatan kadınların itirafları
  İlginizi çekebilir mi ?
  Tümünü gör
  Bayanalem'de kp dönemi başladı!

  Siz değerli kullanıcılarımızın daha eğlenceli ve keyifli vakit geçir...

  Kadın ve erkek eşitliği

  Bugün kü konumuz en tartışılması gerekenlerden bir tanesi aslında...

  Mesafeler engel mi aşka ?

  Bir aşık çocuk vardır hepimizin bildiği, çokta uzakta değil b...

  Aşk mı, arkadaş mı ?

  Hayatımız boyunca aşktan yana yüzümüz birçok kez g&uu...

  Bayanalem vip üyelik dönemi başladı!

  Bugün yeni bir güncellemeyi siz değerli üyelerimiz ile payla...

  Hayatının aşkını tarif et !

  Hepimizin ilkokul aşkı olmuştur, çocukca sevişler, çocukca &o...

  Bayram tatili için neler planlıyorsunuz ?

  2017 yazında yine bir bayram haftasına yaklaşıyoruz. bu yıl özel sekt&...