YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım
 • Evli bir bayanla yaşadıklarım

  enrique006
  Bu başlık altında binlercesi yazılmıştır, gerçeği yansıtmadığı gibi tamamen hayal ürünü olan itiraflar ve ben şuan tamamen yaşanmış bir itirafı sizinle paylaşacağım.

  Evli bir bayan birlikte oldum. N**** adlı sohbet arkadaşlık sitesinde tanıştığım uzun süre messenger sohbet ettiğim bayana sevmeye başlamıştım. ilk başlarda geçici olacağını düşündüğüm durum o bayan karşı tutku haline dönüştü onunla konuşmadan yapamıyordum.

  Gün geldi birbirimizle canlı olarak görüşmeye çok heyecanlanmıştım karşısında o kadar anlayışlı dürüst ve sahiplenen bir bayan olduğunu anladım o da bana aşık olmuştu ve birbirimizi çok arzular olmuştuk. onunla defalarca birlikte oldum ve çok mutlu olmuştum ve ben her şeyi berbat ettim.

  Onu çok ihmal etmiştim.

  Gün geldi ayrıldık ve onu şu an o kadar çok özlüyorum ki anlatamam. ama dön desem dönmez...inanmayanlar olacaktır aranızda eminim buna...

  Hiçbir zaman yaşanmamış ya da yalan bir itirafta bulunmadım...
  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısın veya yeni hesap oluştur.
  Taylanduman

  Acıksözlü, dobra ve seffaf olacağım. Kabul edelim ki cogumuzun icindeki, Farklılık, değişim veya yasaklardaki saklı cazibeye dokunabilme, tadabilme ve dayanılmaz hafifliğini duyumsama dürtüsünü görmezden gelemeyiz. Fakat bunun için doğru insanı bulabilmek zor olsada, imkansız oldugunu da kesinlikle düşünmüyorum. Gereksiz ve anlamsız özel şartlar arayan biri değilim ama ne istediğini bilen, güvenilir, mantıklı ve gerçekci bir ERKEGiM. Maalesef toplum olarak BAYANLARA adil davranmiyoruz. Erkekler olarak cinsel arayislarımız normal görülürken, BAYANA sıra gelince "Namus" Kavramı yüklenmiş, değişiklik ve heyecan arayışları; hep baskılanmış engellenmiş ve ayıplanmıştır.İşte bu acı gerçekten ve haksızlıktan yola cıkarak tüm KENDiNi BiLEN BAYANLARA SESLENiYORUM: Yaşı, medeni durumu, türbanlı yada açık.. Vs gibi anlamsız şartlar içinde değilim. yanlızlık çekenler, yeni bir yüz, yeni bir nefes arayanlar, sorunsuz bir şekilde güven içinde tadımlık bir kaçamak hayalini kuranlar, eminim en az sende benim kadar Güvenmek ve bu heyecanı iliklerine kadar yaşamak istiyorsundur. O5O52472O53 gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

  blacktiger

  Kardeşim Aynı Olayı Bende Yaşadım Seni Çok İyi Anlıyorum Ama Maalesef Geri Dönüşü Ve Sonu Olmayan Yol Başka Aşklar Arayışına Gir...

  SentinuS34

  inşallah döner ne diyelim gönlüne göre olsun herşey.. amin @enrique006

  SentinuS34

  ßiz insanoglu Boşuna çiğ süt emmemişiz.
  Hep elimizden gittikden sonra anlıyoruz bazı şeylerin kıymetini. ALLAH yardimcin olsun.

  enrique006

  ah keşkee ama evli ne yaparsın...

  MySteriorus

  Kalan iz diye bir şey yok @enrique006 .Anılar vardır sadece zamanla unutursun ..daha sonra aklına gelir ahh be dersin falan yani ..Neleri unutuyoruz ooo bunu da unutursun :) unuttururlar :))

  MySteriorus

  Yani inanılmıcak bir sey yok.Sanalda olan her insanın başına gelmiş ve gelecek olan birşey..

  ah ah keşke ikinizde bekar olsaydınızzzzz :( :(

  İhmal etmesen nolcaktı kocasını boşayıp senle mi evlencekti..Asıl yapılması gereken başta ilgilenmemek.

  Heycanı bittikten sonra herkes ilgilenmeyi bırakır.

  enrique006

  acemice olacak tabi. her zaman yaşamıyorum bunu yavuzcan

  yavuzcan

  enrique006, insanların çok sık yaşadığı olaylardan birini sen de yaşamışsın..Ama öylesine acemice yazmışsın ki inanıp inanmamanın bir anlamı kalmamış.

  enrique006

  haklısınız, peki bende kalan izlerini nasıl sileceğim...

  Deli

  Ayrılmaniz iyi olmuş evli sonuçta...Başka bir hayatı var sizde toparlanıp yolunuza bakmalısınız.