YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım

Hangi burç ile nerelere gidilir?

Bayanalem tarafından 31 Ocak 2016 tarihinde # Astroloji Bilgiler kategorisinde paylaşıldı.
 • Hangi burç ile nerelere gidilir?
 • Sevgilinizle eğlenmenin inceliklerini hiç düşündünüz mü? Erkeğiniz nasıl eğlenir, nerelere gitmeyi sever, neleri cazip bulur, nelere öfke duyar? Burcuna bakın önleminizi alın.


  Koç burcu


  O şu anda lavoboya düşüp bir yerlere sıçrayan şişe kapağını aramakla meşgul. Akşam için hazırladığınız sürpriz eğlenceye hazır olmadığını düşünüyor ve ellerinin titremesine engel olamıyor. Bu titreme heyecandan değil hafif yollu öfkeden kaynaklanıyor. O haklı, haklı olduğundan değil, haklı olduğuna inandığı için haklı. Koç erkekleri haksız olmaktan nefret ederler, onun için gideceğiniz mekana kadar hatanızı kabul edip suçlu kedicik rolünü oynayın. Kavga meraklısı koçlar bu ihtiyaçlarını gidermeden gevşemezler. Sıcak savaşı dönüş yoluna saklayın. Şansınız varsa yumuşar.

  Topluluk olarak gidilmek istenilen yere karar verilmediyse zor. Ne olursa olsun burnunun dikindeki yere gidecektir. Gidilecek yer belliyse bilin ki beğenmeyecektir. Gecenin en karlı anı ise hesap ödemedir. Çünkü koçlar sevdikleri için dünyayı bile harcarlar.

  Onunla nereye gidilir?

  Nişantaşı Shu Bar onu eğlendirir. Bilsak Beşinci Kat onun ruhunu okşar, tatil için ikna olur.

  Ne giyilir?

  Koyu renk, muhafazakar ve gösterişli kıyafetler sorun çıkarmaz.


  Boğa burcu


  Bir, iki gün değil, birkaç hafta önceden de plan yapsanız gecikecektir. Ona karar verdiğiniz buluşma saatinden iki saat öncesini söyleyin. Eğer bu malum gece onun çalıştığı günün gecesine geliyorsa durum fena.

  Ucu ateşlenmiş bir dinamiti idare etmek sizin kadınsı yeteneklerinize kalıyor. Partneri boğa olan kadınlar toplu eğlencelerde çok şanslıdır, sıcakkanlı sevdiğiniz insanlarle hemen kaynaşır ve dost olur.

  Gecenin “sevgi duvarı” sevgiliniz bazı durumlarda sinirlenebilir. Alkolün de etkisiyle atacağınız akordu bozuk bir kahkaha sevgi duvarını öfke duvarına dönüştürür.

  Onunla nereye gidilir?

  Boğalar doğaya aşıktır, doğal dekore edilmiş ve ev yemekleri yapan her yer onu cezbeder. Nişantaşı Avant Garde Greek’in Yunan yemekleri ve Nevizade’nin herhangi bir meyhanesi onu mutlu eder.

  Ne giyilir?

  Düşük bel olmayan bir pantolon, taşlı ve rengarenk bir bluz ve saç bandı onun gözünde sizi bir prensese çevirebilir.


  İkizler burcu


  Aynada rujunuzu tazelerken arkada dans eden o enerji kütlesi de kim? Mutluluk ve sevinç yumağı sevgiliniz. Şu anda arabada sinirli direksiyon sallayan mıymıntı sinir küpü kim? O da sevgiliniz. Bir ikizler aşığı olarak onun bu gelgitlerini çok iyi biliyorsunuz. Peki böyle bir gecede ne yapacağınızı biliyor musunuz? Onun arasıra esen bu değişim rüzgarlarına alışkın olan zekanız topluluk içinde de üstüne düşeni yapacak ve sizi kurtaracaktır. Önemli olan ilk kadehin bitimine kadar geçecek olan zaman. Bundan sonra zaten siz de dengenizi kaybedeceksiniz.

  Sevgilinize herkes hayran farkında mısınız? Havada patlayıp konfeti gibi uçuşan şey sevgilinizin esprileri. Biraz sonra değişeceğini bilseniz de bu andan yararlanın.

  Onunla nereye gidilir?

  Çok seçenekli gece klüpleri onun için harika olur. Farklı tarzlarda müzik yapan üç dört klübün yan yana sıralandığı mekanlar da ideal. Beyoğlu Markiz Pasajı’ndaki kafe ve restoranlar tam onun yeridir.

  Ne giyilir?

  Gece boyunca pozitif olmak için kesinlikle canlı tonlar giymelisiniz. Üstünüzde mutlaka fıstık yeşili, turuncu, kırmızı gibi enerjik renkler olmalı.


  Yengeç burcu


  Evinizin evcil baş köşe aşığı dışarı çıkmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Salonun bir köşesini şık bir restoran çevirirseniz ne ala. Yengeçlerin gözdesi home party’lerdir. Sevgilinizi dışarı çıkmaya ikna ederseniz evinizin uzantısı olan bir gece klübü bulmanız gerekir. Yumuşak yer minderleri, loş bir ortam yeter de artar bile.

  Fakat siz daha fazlasını istiyorsunuz, şarkı söylemek ve dans etmek için çıldırıyorsunuz...Sevgilinizin hoş sohbet bir arkadaşını arayın ve onu da davet edin. Olmadı mı? Doludizgin bir eğlence için icatlar tükenmez. Dans ederken 15 dakikada bir yanına gelin ve aşk dolu öpücüklerden sonra dansa dönün.

  Onunla nereye gidilir?

  Leb-i Derya güzel bir sohbet, aşk tazelemek ve evlilik kararı için ideal. Anjelique sizi eğlendirirken ona da ruhani yolculuklar yaptırır.

  Ne giyilir?

  Ciddi kıyafetlerin içindeki yumuşacık dişiyi müjdeleyen giyim tarzı böyle geceler için müthiş. Ayakkabı ve saçtaki çapkın det aylar onu size karşı pek ilgili kılar.


  Aslan burcu


  Uzun zamandır beklenen bir geceyse sevgiliniz bütün servetini bu geceye feda etmeye hazırdır. Her türlü lüks çılgınlığına limitsiz hoşgörüsü vardır. Onun fikirleri yücedir o yğüzden onun istediği yere gidilir.

  Kalabalık bir gece harika bir şov arenasıdır onun için. İlişkiniz hakkında anlatacağı filmlerden alınmış hikayeler biraz abartıya kaçabilir. Bozuntuya vermeyin ve gerçkten yaşamış gibi yapın. Yalanlarına müdahale ederseniz durum iyice karışır.

  Onunla nereye gidilir?

  Laila ve Reina onun görkemli eğlence anlayışına gayet uygun. Sohbet ağırlıklı bir akşam için Soho harika olur.

  Ne giyilir?

  Lame kumaş ve leopar desenli herhangi bir parça sevgilinizin hoşuna gidecektir. Siz yine de lameyi ya da leoparı boş verin. Mavi, yeşil tonlarındaki sade gece kıyafetleri de onu mutlu eder.


  Başak burcu


  Gidilecek olan mekan, yenecek yemekler, müzik, organizasyon titizlikle damıtılarak onun akıl süzgecinden, geçmiştir. Unutmayın o başak erkeği baştan savmalık herşey onun başını ağrıtır. Gece gelip çattığında makyajınız, elbiseniz hazır olmalı. Düzensizlik kavga sebebidir. Dans ederken bnir anda ortadan kaybolursa bilin ki gece klübünün tarihçesini öğrenmeye çalışıyordur.

  Toplu muhabbetlerde işiniz zor sevgilinizin çekingen halleri üzerindeyse onu konuşturmak zor olacaktır. Genelde başaklar bu gibi ortamlarda son bir saatte açılırlar.

  Onunla nereye gidilir?

  Temizliği ve dizenli düstur edilmiş mekanlardan hoşlanırlar. G by Karal’ın Boğaz manzarasıyla ve yemekleriyle çakırkeyif olurken, Cumhuriyet Meyhanesi’nin fasıllarıyla mest olur.

  Ne giyilir?

  Açık renklerde sade bir pantolon, tunik ve bluz işinizi görür. Yüzünüzde onun fark etmeyeceği tarzda bir makyaj olmalı.


  Terazi burcu


  Kararsız bir sevgiliniz var. Bu gibi durumlarda illaki ortak bir karar alınacaksa makanı aklınızda belirleyin hatta rezervasyonu bile gizliden yaptırın. O son ana kadar kararını veremeyecektir.

  Gidilen mekanın üstünün örtülü olmaması gerekir çünkü kapalı mekanlar terazi erkeklerinin bunalma üssüdür.

  Onunla nereye gidilir?

  Kış için Brasserie’nin sakin ortamı, yaz için Boğaz’a nazır Çubuklu Hayal Kahvesi’nin huzur ortamı ideal.

  Ne giyilir?

  Sürpriz kıyafetler yani gizli dekolteler, hem etek hem bluz olan straplez üstler arada sırada başınızı sarmalayacağınız şallar gecenizi ve sizi tamamlar.


  Akrep burcu


  Gidilecek yer konusunda aranızda bir gerilim varsa, bu durumu uzatmayın. Tartışıp tadınızı kaçırmak için bundan daha iyi bir bahane olamaz. Hayatın her anı savaştır akrepler için, yenilmek ölüm gibidir onlara.

  Gittiğiniz ortamda aşk için yaratılmış başka erkeklerde olabilir fakat unutmayın kıskanç sevgiliniz bunu fark ederse işiniz çok zor. Gizemli olan herşey haz verir akreplere. Topluluk içindeki tartışmalarda bildiklerini ölesiye savunur. Alttan almak gibi bir huyu yoktur.

  Onunla nereye gidilir?

  Cahide On 5’in sıra dışı dekorasyonu ve müzikleri her ikiniz için de rahatlatıcı olur. Bunun dışında, deniz gören ve denize yakın her mekan özellikle Kuruçeşme Divan özel geceleriniz için birebir.


  Yay burcu


  Sinirlerinizi muhteşem olacak gecenin gazıyla sağlama alın. Ne de olsa yay erkekleri bazı zamanlar nezaket yoksunu olabiliyor. Seçilen mekan, kişiler, eğlence çok öenmli değildir onun için. İnsan seçmez, herkesle paylaşacak bir hikayesi vardır. Kimseyi sıkmaz, sıkılmaz da.

  Sevgiliniz müsrif bir adam, dikkat. Eğlence mekanını ziyaret eden bütün çiçekçiler oradan mutlu ayrılırlar.

  Onunla nereye gidilir?

  Salamonhe ve Centro sevgilinizi ve sizi sıcacık atmosferiyle sarmalar. Buzada neşeli bir aşk gesecesinden düşmeyen ritmiyle sizi ağırlar.

  Ne giyilir?

  Onun cazibesini ele geçirecek renkleri, yani mavi, mor ve yeşili tercih edin. Cüretkar olmanızda hiçbir sakınca yok.


  Oğlak burcu


  İşkolik sevgilinizin kıyafetlerini bir askıya takın ve kapıda hazır bekleyin, muhtemelen geç kalacak. Siz arabayı dişlerinizi gıcırdata gıcırdata kullanırken, o bir yandan üstünü giyecek, bir yandan da pişkin pişkin işyerinde olan muhteşem gelişmeleri anlatacak.

  Utangaç sevgilinizin işyerindeki ataklığı bu tür ortamlarda yitiverir. Süklüm, püklüm oturup insanlara bakar. Onun dilini çözecek birşey varsa o da övülmek. Sürprizli adamlardır oğlaklar, bazen sizi bile şaşırtabilirler. Sadakat timsali olan oğlak erkekleri kıskanmayı size unutturur. Beş güzel kadın arkadaşınız ve oğlak sevgilinizle rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz.

  Onunla nereye gidilir?

  Hiçbir yere ama Pano’nun tarihi kimliği ve şarapları iş muhabbetleri için bire birdir, Leb-i Derya hem iş konusunda hem de aşk konusunda ona ilham verir.

  Ne giyilir?

  Uçuk ve dikkat çekici kıyafetler içindeki güzel kadını yanında gururla taşır. Diğer burçların aksine bütün kafaların size dönmesi gururunu okşar.


  Kova burcu


  Bu tür organizasyonlarda başı çekmeye bayılır. Önerilere açıktır ama karışmasanız daha iyi edersiniz. Ortamın moral veren yıldızıdır. Toplu ya da özel geceler de yalnız size odaklanması imkansızdır. Sürekli insanlarla sohbet edecke konular bulur. Mutlaka özel konularınızı konuşacağınız anlar olacaktır biraz bekleyin. Sabırlı kadınların işidir kovalarla eğlenmek.

  Onunla nereye gidilir?

  Fransız Sokağı’ndaki La Regal romantik anlarınız için uygun bir zemin hazırlar. Caliente tam onun curcuna keyfini karşılayacak cinsten.

  Ne giyilir?

  Görkemli olan her şey. Parlak kumaşlar, yüksek topuklar, şallar; arzuladığınız gibi uçabilirsiniz.


  Balık burcu


  Hassas yüreği ile sizin bile düşünemediğiniz şeyleri düşünecek kadar incedir. Gidilecek mekan, insanlar hiçbir şekilde onun için problem teşkil etmez. Önyargısız erkek rahatlığını balık burcuna dahil olanlardan başkasında bulamazsınız.

  Onun biricik aşk bebeği olsanız da etrafı doldurmuş güzeller onun güzel kadın izleme gereksinimini törpüleyemez. Ona pas veren kadınlar canınızı sıkmasın çünkü ne olursa olsun onun için siz çok özelsiniz.

  Balıkların alkol konusunda dikkatli olması gerekiyor. Nasıl içtiğini unutur, kendini kaybedebilir.

  Onunla nereye gidilir?

  Mori&Redroom’un ve Hammam’ın baş döndürücü gecelerini yazın denemelisiniz. Kış ayları için Safran’ın romantik ortamı hoş olabilir.

   0
  kişi beğendi

   0
  yorum

   1.225
  görüntüleme

  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısınız.
  YORUMLAR
  Henüz hiç yorum bulunamadı.
  Reklamlar
  Aldatan kadınların itirafları
  İlginizi çekebilir mi ?
  Tümünü gör
  Burçlar ve hastalıklar

  Yapılan araştırmalar sonucu hastalıklar ile burçlar arasında ilişki...

  Burcunuza en uygun eş adayı

  Kendi burcunuza göre eş adayınızı hangi burçtan seçmelis...

  Hangi burcun kadını nasıl giyinmeli

  Burcunuzun özellikleri kıyafetlerinizde de kendini gösteriyor. h...

  Astroloji nedir?

  Astroloji kelimesinin kökü yunanca'ya dayanmaktadır. yunancada "a...

  Burca göre hediye seçenekleri

  Biz bayanlar için hediye almaktan çok hediye için fiki...

  Hangi burç kadın, erkeklerden ne bekler

  Her burcun farklı özellikleri olduğu gibi, her burç kadınının d...

  Doğduğunuz aya göre kişiliğiniz

  Hangi ayda doğduğunuz astrolojik olarak kişiliğinizin ana hatlarını etkiliy...