YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım
 • Hissiz Bir Adam Oldum

  Remos
  Arkadaşlar Merhabalar.

  Bugüne Kadar Doğru Düzgün İlişkilerim Olmadı. Gerek Gelecek Telaşı Gerekse de Yapılı Ve İri Cüsseli Olmama Rağmen Kendi Tipimi Beğenmemiş Olmamdan mıdır Bilmem Doğru Düzgün Karşı Cinsle Yakınlaşma Yaşamadım.Eskilerden Bahsedersek Lisede Deli Gibi Aşık Olduğum Bir Kız Vardı. Ona İlk Açılmamda İlişki Yaşamak İstemediğini Bahane Ederek Beni Reddetti. Aradan 3 Yıl Geçtikten Sonra İkinci Kez Yolumuz Kesişti Bu Sefer Karşılık Aldım Ve Birlikte Olmaya Başladık. Ancak Bu Birliktelik te 8-9 Ay Civarında Sürdü Ve Yine Beni Terketti.

  İşte Anlatacağım Nokta Bundan Sonra Başlıyor. Bu Kızın Beni Terk Etmesinden Sonra Bendeki Bu Hissizlik,Duygusuzluk O Derece Arttı ki Artık Ne Kimseyi Sevebiliyor Ne de Aşık Olabiliyorum. Bu Kız Bende Büyük Yıkıma Yol Açtı Galiba. Terk Edilme Bende Çok Büyük Kaygılar Ve Güven Problemi Yaşattı Artık Hiç Bir Kadına Güvenmiyor Ve Sürekli Terk Edileceğim Korkusuyla İlişkiye Bile Başlamıyorum. Ancak Yaş ta İlerliyor Bir Taraftan ve Artık Tamamen Duygusuz Gamsız Bir Adam Oldum Çıktım.

  Benimle Aynı Durumda Olan var mı ? Ya da yaşadığım Bu Durumu Tahlil Edip Çözüm Sunacak Olan Biri Var mı?
  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısın veya yeni hesap oluştur.
  Yargic_27

  Meraba ben gaziantep'te ikamet ediyorum burdan olgun bir bayanla tanışmak istiyorum evli yada bekar fark etmez yaşınında bir önemi yok benimle istediginiz her şeyi konuşabilirsiniz 0546 267 67 58

  Aleww

  Bir psikoloğa danışın bu olayı düşünmemeye çalışın. Elbet birgün doğru kişi karşınıza çıkar. Çıkmazsa da mühim değil hayatta insanın kendisinden değerli hiçbir şey yok .

  Fiylozof

  Eline firsat gecmis iste kacirmissin kusu taktik ve yontem eksikligi .. yeni maclara bak yigen tek kiz o degil citayi yukselt kimi parayi kimi kavgayi kimi drustligu sever. Sen tuzagi kur be yakala.

  Streetglow

  Destek almalısın

  Deli

  Psikolojik yardim alabilirsini

  yavuzcan

  Bir psikoloğa danışmanda fayda var Remos.

  keremaltan

  Sevgili Remos, senin durumuna benzer durumu ben de yaşadım 23 yaşıma kadar.Ondan sonra sadece kendimi sevmem gerektiğini öğrendim.Bunların sevgisinin ve sadakatinin asla biz erkeklerinki gibi sonsuz ve ölümüne olmadığını öğrendikten sonra koydum gitti.3 çocuğum var ve 18 yıllık evliyim.Eşim beni başının üzerinde taşıyor bir dediğimi iki etmiyor ve hep çok sevdiğini söylüyor.Tabii bende ona hep çok sevdiğimi söylüyorum.Ama sevdiğinden emin değilim ve sevmese de olur.Önemli olan benim mutluluğum.Maalesef bilmiyor ki ben kendi içimde hayatımın sonuna kadar yalnız bir adamım.Kimsenin sevgisine de ihtiyacım yok.Çok uzak bir ihtimal bile olsa hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.Güvenmemekte de haklısın bazı kadınlara.Öyle olaylar gördüm ki inanamazsın.Öylesine sadakatsiz ve ahlaksızlar varki bilemezsin.Kimsenin özeline karışılmaz ama edepsizlik ve ahlaksızlık ayrı bir şey yani.Ekmek parası kazanmak için alnından ter akıtan kocasını sırf kompleksini tatmin etmek için günde 4 ayrı adamla aldatan kadın, öbürü nişanlısının koynundan çıkıp,15 dakika sonra sevgilisini koynuna alan kadın, zengin ama cimri kocasını,yaşlı ama zengin ve cömert sevgilisi ile aldatıp o sevgiliyi de genç ama gariban sevgilisi ile aldatan ve zengin sevgilinin parasını o gariban sevgiliye yediren ve bunların üçüyle de aynı masada rahatça yemek yiyen sohbet eden kadın(cimri koca ve zengin sevgiliyi genç sevgili biliyor ama öbür 2 salağın bundan ve birbirlerinden haberleri bile yok), öbürü nişanlı olduğu halde,ertesi gün düğünü olacakken düğünden bir gün önce son sevgilisi ile veda aldatması yapan kadında gördüm.Güvenmemekte haklısın.Unut yani güven olayını.Kimseye bel bağlama.İnşallah helal süt emmiş temiz ve güvenebileceğin bir kadın çıkacaktır karşına.Ama kendini hep yalnızmışsın gibi düşün.Maalesef bu acı bir gerçek.