YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım

Kadınların gözünden cinsellik

Bayanalem tarafından 8 Şubat 2016 tarihinde # Cinsellik kategorisinde paylaşıldı.
 • Kadınların gözünden cinsellik
 • Ingiltere'de yapılan geniş çaplı bir araştırma, kadınların seks yapmayı çok sevdiğini ortaya çıkardı. İngiliz kadınların fantazilerini, Tom Cruise ile Richard Gere gibi starlar süslüyor.


  İngiliz psikiyatrist Dr. Gilda Carle' nin yaptığı cinsellik araştırması, günümüzde kadın ve erkeklerin seks yaşamlarına ayna tuttu.


  İngiltere'nin yüksek tirajlı dergisi "Today's Woman" dergisinde yayınlanan rapor, çok ilginç bölümler içerdi.


  Dr. Gilda Carle' nin anketine katılan 16 ile 53 yaş arası kadınlar, verdikleri cevaplarla seks yapmaktan büyük ölçüde hoşlandıklarını ortaya koydu. Rapora göre, İngiltere 'de kadınların yüzde 40' ı haftada iki kez sevişiyor.


  Evli kadınların yüzde 12 'si ise her gün sevişiyor. Geleneksel sevişme türünü uygulayanların oranı da yüzde 22.


  YER OLAYI ÖNEMLİ


  Anket sorularından biri de "Sevişme yeri olarak seçtiğiniz en olağan dışı yer neresiydi?" Yatak odası dışında ıssız kumsallar, orman içi, dağ tepesi gibi yerler cevaplar arasında yer aldı. İngiliz kadınları, akla hayale gelmeyecek mekanları sevişmeye uygun bir ortam saymışlardı.


  Ancak, kadınların belli bir kısmı da, yatak odasının seks fantezileri için, en ideal yer olduğu kanısındaydı. En azından, evli kadınların ideal sevişme yeri, kocalarından gizli olarak sevgilileriyle birlikte oldukları yatak odalarıymış...


  FANTEZİLER ÖNEMLİ


  Anketin seks fantezileriyle ilgili bölümünde uzun yanıtlar yer aldı. Kadınlar, seks fantezileri yaratmaya çok meraklıydılar. Ankete katılanların yüzde 70' i sinema dünyasının çok sevilen aktörleriyle birlikte olmayı düşlüyordu. Hatta bu amaçla ünlü aktörlere mektup yazanlar ve e-mail gönderenler bile vardı.


  Fantazilerde Tom Cruise, Kevin Costner, Mel Gibson, Brad Pitt ve Richard Gere 'e yer verenler çoğunluktaydı.


  ORGAZM KONUSU


  Kadınlar orgazmla ilgili soruya kesin yanıt vermekten kaçındılar. Ancak, büyük bir kısmı evli oldukları erkekle birlikte olurken, orgazm konusunun geçerli olmadığını söyledi. Sadece evli olmayıp da sevgilisi olan kadınlar, bu konuda daha açık davrandılar.


  ÇİFTLERİN UYUMU


  Kadın - erkek ilişkilerinde uyum sağlamanın, düzenli seks yapmayla sağlanacağına inananların sayısı hayli kabarık. Evliliği yasal seks ilişkisi olarak tanımlayanların oranı yüzde 50. Bir kadınla bir erkeğin sevişmesi için, evlenmenin şart olmadığını kabul edenlerin yüzde 40'ı, evlilik dışı ilişkinin kadınları daha çok mutlu ettiğini belirtiyor. Bunun sebebi de büyük ölçüde özgürlüklerini ellerinde tutabilecek olmaları tabii ki. İngiliz kadınlarının sekse olan düşkünlüğünün, son yıllarda evlilik oranını düşürdüğü de bir gerçek.


  UÇ NOKTA ARAYIŞI


  Raporda belirtildiğine göre, evli kadınlar, seks fantezilerini gerçekleştirebilecek erkekleri buldukları anda, kocalarını terketmekten kaçınmıyorlar. Özellikle araştırmaya katılan genç kesimin ortak görüşü, cinselliği en uç noktalarda yaşayamayacakları erkeklerle evlenmeyi asla düşünmedikleri...

   1
  kişi beğendi

   4
  yorum

   2.265
  görüntüleme

  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısınız.
  YORUMLAR
  Taylanduman

  Acıksözlü, dobra ve seffaf olacağım. Kabul edelim ki cogumuzun icindeki, Farklılık, değişim veya yasaklardaki saklı cazibeye dokunabilme, tadabilme ve dayanılmaz hafifliğini duyumsama dürtüsünü görmezden gelemeyiz. Fakat bunun için doğru insanı bulabilmek zor olsada, imkansız oldugunu da kesinlikle düşünmüyorum. Gereksiz ve anlamsız özel şartlar arayan biri değilim ama ne istediğini bilen, güvenilir, mantıklı ve gerçekci bir ERKEGiM. Maalesef toplum olarak BAYANLARA adil davranmiyoruz. Erkekler olarak cinsel arayislarımız normal görülürken, BAYANA sıra gelince "Namus" Kavramı yüklenmiş, değişiklik ve heyecan arayışları; hep baskılanmış engellenmiş ve ayıplanmıştır.İşte bu acı gerçekten ve haksızlıktan yola cıkarak tüm KENDiNi BiLEN BAYANLARA SESLENiYORUM: Yaşı, medeni durumu, türbanlı yada açık.. Vs gibi anlamsız şartlar içinde değilim. yanlızlık çekenler, yeni bir yüz, yeni bir nefes arayanlar, sorunsuz bir şekilde güven içinde tadımlık bir kaçamak hayalini kuranlar, eminim en az sende benim kadar Güvenmek ve bu heyecanı iliklerine kadar yaşamak istiyorsundur. O5O52472O53 gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

  SentinuS34

  Herkes mutlu olmak ister partnerler birbirlerini mutlu etmek zorundalar ilişkide

  sancaak

  Beni Bulun bayanlar:)

  fastman

  Herzaman Derim Kadınlar Onları cinsel Yönden Mutlu Edecek Erkek İsterler..

  Reklamlar
  Bu alana reklam ver
  Aldatan kadınların itirafları
  İlginizi çekebilir mi ?
  Tümünü gör
  Regl döneminde yaşanan sorunlar

  Adet döneminde yaşanan sorunlar, stres gibi doğal durumlardan kaynakla...

  Kadında boşalma ve orgazm sıvısı

  Kadın boşalması, orgazm sırasında vulva veya vajinadan sıvı fışkırması feno...

  Kadınlarda cinsel isteksizlik

  Konumuza bir kaç soru ve bilgilendirme ile başlamak gerekir ise :cin...

  Sanal seks hayatımıza girince...

  Başlangıçta bu kadar yoğun olmasa da internet yaşamımızda vardı. ama...

  Orgazmı uzatmak için öneriler

  Uzmanlara göre 60 dakika boyunca aralıksız bir orgazm mümkün...

  Cinsel isteksizliğin nedenleri

  Seks dürtülerinizde azalma mı var? daha az seks yapmaya başladıys...

  Seks ve sevişmek farklı şeyler mi ?

  Seks, insanların üreme şeklidir. insanoğlunun soyunun devamını sağlama...