YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım
 • Kardeşimin sevgilisi

  Hatun
  Kardeşimin sevgilisinin bana ilgi duyduğunu hep hissediyordum neyse gel zaman git zaman bunlar ayrıldı. Aradan 3 ay geçti facebook dan bana mesaj yazmış. Kız kardeşin hakkında konuşmak istiyorum diye bende okuldan çıkınca geleceğimi söylediğim.

  Ama vakit geç olunca gitmek istemedim.

  Aradım ve dedim geç oldu eve gideyim dedim. Yok önemli dedi neyse buluştuk. Arabada oturdum. Ankarayi bilmediğim için bana manzarası güzel bir yer var dedi oraya gotureyim dedim olur bira almış 2 tane fazla içki icmedigim için hemen sarhoş olabiliyorum. Biraz iç falan dedi içtim tabi biraz işte kız kardeşin şöyle böyle diye laf etti benim erkek arkadaşım var mı diye sordu yok dedim sonra yaklaştı ve senden ilk görüşten beri hoşlanıyorum dedi ben bi tuhaf oldum.

  Tabi zaten içim ickiden böyle gidikklanma hissi var dedi. sen çok daha güzelsin, benim de öyle hoşuma gitti ki ama bi yandan da doğru olmadığını söyledim olsun dedi dudaklarını dudaklarıma dokunduğunu hissedince bi fena oldum sonra arabada beni soydu zaten kafam güzel olduğu için hiç tepki veremedim.

  A*imi yaladikca delirdim. Bakire olduğum için içime giremedi ama o kadar sürtündu ki nasıl zevk aldığımı anlatamam sonra yalvardim gideceğim diye evin kapısına kadar bıraktı eve gidince kardeşime bakarken bile utanıyorum. Ama sonra alıştım...
  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısın veya yeni hesap oluştur.
  yetkin.

  hatun :)

  emre_0034

  iyimiş sendede cocuktada acayip elekrik var yakında büyük bir patlama olur demedı deme :)

  Mrkbrkn

  Kolay gelsin.adamdaki zevk harika

  oben21

  oben21 hımmm

  KRAL234

  hatun canım devamını yaşamak istermisin daha detaylısını daha heyecanlısını

  hakan.062004

  Hatun ankaranın neresınden sin

  Deli

  Bence yol yakınken bırak bu arkadaşı niyeti belli:) ama sanki senin biraz daha büyümenin lazım...