YENİ
 • BÖYLE BİR WEB SİTESİNE SİZ DE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞIN.
İtiraflar Sorular ve cevaplar Dert Ortağım
 • Olgun sevgilim

  entel
  merhaba ben 25 yaşında bekar bir bayanım bu güne kadar doğru dürüst bir sevgilim olmadı.Kendi yaşıtlarıma hep soğuk davrandım hep beni üzeceklerini ve kullanıp atacaklarını düşündüm. Geçen yıl çalıştığım bir yerde olgun ve evli bir adam vardı bana çok ilgi gösteriyordu benim de hoşuma gidiyodu hem de sex yapmak istiyordum.Bır kac ay sonra gorüstük.Bana dokunmaya başladı.Sonra seviştik ve yattık.Tabi bu onun için yeterli olmuyordu arkadan da istiyordu ben de onu oyalıyordum. Bir gün ısrarlarına dayanamayarak arkadan da yaptık.Ama sonra benden sıkıldı zaten yapamıyordu da.İki haftada bir buluşup sevişiyorduk ben artık ona bağımlı olmuştum ama onun umrunda değildim artık. Eve geç kalınca karısı arıyordu sanki hissediyordu her şeyi.Bir gün ondan ayrılmaya karar verdim. Ama bu seferde beni ikna etti ve ayrılamadım ondan. Şimdi yine ayrılmak istiyorum ama yine aynısını yapacağını biliyorum.Bazen kendime de ona da kızıyorum.Yaptıklarımızın iğrenç olduğunu düşünüyorum ve ondan nefret ediyorum.
  Yorum yapabilmek için, oturum açmalısın veya yeni hesap oluştur.
  BrightWizard

  yavuzcan, yorumuna katılıyorum başarılı:)

  Teom41

  Gittigi yere kadar canim devam

  emre_0034

  Bence bırak yoksa dahada zorlaşacak hayatın psikolojik olarak ta uzun bir yara bırakabilir sende sonuçta o kendi hayatına devam ederken sen acı çekecen ve yine hayatına birinin girmesi uzun ve zor zaman alacak....

  Suskun7311

  Boşver o zaman takilack başka birini bul

  metincetin

  evli bir erkekle ilişki yürümüyor ben yürütemiyorum mesela ama bulaştım artık ne o bırakabiliyor nede ben

  aksoyahmet

  bence de ayrılmalısın

  SentinuS34

  Sende haklısın. Sende anlamişsin " Bal eski petekten yenir " aferin devam :)

  SentinuS34

  yavuzcan 'a katılıyorum Özgür olacaksin kimse kimseyi zorda bırakmayacak bi ilişkide bitti dediin zaman bitecek. sonu hüsran olmasın.

  melis

  O KADAR BEKAR ERKEK VARKEN GİTTİN EVLİ ERKEĞE NE SAÇMA GEZEMEZSİN TOZAMAZSIN BENCE AYRIL

  yavuzcan

  Ben de biri olgun sevgili olarak diyorum ki bağlanmayın, ilişkinizde tamamen özgür olun, size tam olarak sahip olmasına sadece yatakta izin verin, anı yaşayın ve iz bırakmayın. Bedeniniz körpe de olsa bu ilişkide ruhunuz olgun olmak zorunda, bir çok zorluğu ancak öyle aşabilirsiniz. Buna kullanılıp atılmak olarak da bakmayın. Çünkü her şey karşılıklı olarak gelişir ve sürer. Sadece bağlandığınız zaman acı çekersiniz.

  tilki55

  kullanıldığını farketmen önemli ama yeterli değil.. ondan uzak duracak bir planlama yap, her hafta planına uygunluğunu kontrol et. 5-6 hafta sonra hayatın normal akışına dön, onu aklına bile getirme.. sonrasında sadece duygularınla değil birazda akılla hareket etmeyi öğren.

  active

  seninle tanışmak isterim

  Egonomik

  Adam evliyse emin ol hiç bir şey düzelmeyecek...